کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی ویلامون مجهزترین کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی ویلامون برترین تولید کننده کانکس مدیریتی

 

کانکس مدیریتی

 اگر قصد خرید کانکس مدریتی را دارید با کارشناسان فروش ما تماس و یا با شماره 02122305470 بگیرید

 

زمانی که اسم کانکس مدیریتی به گوش شما می رسد چه تصویری از آن در ذهن شما شکل میگیرد؟

کانکس مدیریتی در اصل کانکسی است که به عنوان دفتر مدیریت و ریاست مجموعه یا سازمان در نظر گرفته شده است و باید دارای خصوصیات و متریالی باشد که در همان نمای اول با سایر کانکس ها متمایز باشد.

لذا باید در کانکس های مدیریتی از بهترین متریال استفاده شده و نمای داخلی و خارجی ویژه ای  برای آن در نظر گرفته شود. به گونه ای که داخل آن می توان بنابرسفارش مشتری سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه نمود.

کانکس های مدیریتی معمولا در کارگاه ساختمانی واقع شده و به عنوان دفتر مدیرعامل مورد استفاده قرار میگیرند.

گروه طراحی ویلامون در این زمینه طرح های مدرنی را در کانکس های مدیریتی  برای مدیران در نظر گرفته است تا بتوانند داخل کانکس خود در حین انجام  امور کاری خود از آرامش، امنیت و زیبایی محیط کار خود لذت ببرند.

ویلامون افتخار دارد که با ارائه کانکس مدیریتی  به شركت هاي ساختماني ، مهندسي ، صنعت نفت و گاز و پتروشيمي، ارتش ، سپاه و نيروي انتظامي، كارگاه ها ، نيروگاه ها و پست هاي انتقال نيرو، شهرداري ها، سازمان هاي حمل و نقل و راهداري، دانشگاه ها و مراكز آموزشي، ستاد حوادث غير مترقبه ، مراكز امداد و نجات جاده اي و پليس راه ها، اورژانس ، هلال احمر و بيمارستان صحرايي، آب و فاضلاب، مجموعه شركت هاي برق منطقه اي استانها و نیز مرزباني دانش و تجربه خود را در اختیار جامعه مهندسین و ایرانیان عزیز قرار داده است.

کانکس های مدیریتی ویلامون طبق سفارش و طرح و نقشه مورد نظر شما با بهترین متریال و قیمت مناسب ساخته می شوند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و در انواع و اندازه های متفاوتی با نمای داخلی و خارجی شیک و لوکس تولید می شوند.

گالری تصاویر کانکس مدیریتی

Print Friendly