کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس ویلامون مجهزترین کانکس پلیس

کانکس پلیس ویلامون برترین تولید کننده کانکس پلیس

 

کانکس پلیس

 اگر قصد خرید کانکس مدریتی را دارید با کارشناسان فروش ما تماس و یا با شماره 02122305470 بگیرید

 

کانکس پلیس ، کانکس نیروی انتظامی ، کانکس هلال احمر و کانکس امداد و حوادث غیر مترقبه همگی از تولیدات گروه صنعتی ویلامون بوده که با هدف اسقرار در فضاها و شرایط اقلیمی گوناگون نظامی و انتظامی با کاربری متفاوت و متناسب با نوع نیاز یگان استفاده کننده ، جهت پیشگیری و مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل ، زلزله ، طوفان و امداد جاده ای ، امداد کوهستانی و . . . کاربرد دارند. این کانکس ها در انواع مختلف کانکس امداد ، کانکس هلال احمر ، کانکس پلیس ، کانکس نیروی انتظامی در حالات چرخدار موجود می باشند.

کانکس نیروی انتظامی و کانکس پلیس گروه صنعتی ویلامون با قابلیت نصب در اماکن شهری ، خارج شهری ، جاده ها و اتوبان ها به صورت ثابت و سیار به نیروهای انتظامی و پلیس امکان اجرای هر چه بهتر وظایف خود را می دهد. کادر مجرب شرکت ویلامون کوشیده است که راحتی و آسایش را در کانکس های خود جهت استقرار نیروهای پلیس و انتظامی فراهم آورده و این امکان را نیز به وجود آورده است که کلیه تجهیزات نظامی و پلیسی در کانکس نصب شود.

کانکس پلیس شرکت ویلامون که به صورت طرح کانکس ساندویچ پانل و … ساخته می شود کاملا مقاوم در برابر زلزله، خورندگی شرایط جوی حشرات و آفت می باشد که ویژگی های مذکور باعث افزایش مدت زمان استفاده محصولات شرکت ویلامون گردیده است.

گروه صنعتی ویلامون با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید انواع کانکس پلیس به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس پلیس با طرح و پلان پیچیده، تخصص نیروهای مجرب ماست.

Print Friendly