کانکس صنعتی Industrial Conex

کانکس صنعتی Industrial Conex

کانکس صنعتی ویلامون مجهزترین کانکس صنعتی

کانکس صنعتی ویلامون برترین تولید کننده کانکس های صنعتی

 اگر قصد خرید کانکس صنعتی را دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

 

ویلامون با دارا بودن بیشترین تعداد کانکس صنعتی، در کمترین زمان ممکن برای شما کانکس صنعتی مجهز آماده می کند.

 

کانکس صنعتی به ظور قطع خاص ترین کانکس تولید شده توسط گروه صنعتی ویلامون می‌باشد. از ویژگی های کانکس صنعتی استحکام فوق العاده بالا در برابر شرایط سخت کارگاهی و صنعتی و همچنین توان بالای تحمل وزن و فشار بالاست. کانکس صنعتی مناسب ترین راهکار برای نصب تجهیزات سنگین صنعتی از جمله Rack های فشار قوی برق ، UPS ، Ultra filtration systems و تجهیزات سنگین کنترل و فرمان خطوط تولید است. مهمترین دغدغه های نصب تجهیزات سنگین در کانکس صنعتی بهینه سازه شده است. درز گیری کامل در برابر نفو‌ذ غبار و رطوبت کانکس صنعتی را به حفاظی کامل در برابر خطرات مرسوم و روتین برای انواع تجهیزات دقیق و حساس بدل نموده است. کانکس صنعتی با دارا بودن کف مقاوم می‌تواند سنگین ترین تجهیزات صنعتی را در ود جای داده و از آن محافظت کند. مقاومت کف کانکس صنعتی برای تحمل تا سه تن وزن در هر متر مربع کفایت میکند. از دیگر ویژگی های کانکس صنعتی امکان ساخت سقف سفارشی با دریچه های باز شونده و یا سقف تمام کشویی و یا لولایی برای کانکس صنعتی است. در مواردی که وارد کردن و یا نصب تجهیزات و ماشین آلات در کانکس صنعتی از طریق درب ورودی امکان پذیر نمیباشد گروه صنعتی ویلامون راه حل ویژه ای برای شما دارد. گروه صنعتی ویلامون می‌تواند برای کانکس صنعتی شما ورودی های ویژه برای نصب تجهیزات سنگین طراحی کند.

از دیگر انواع کانکس صنعتی میتوان به کانکس نیروگاهی اشاره نمود. کانکس نیروگاهی نوع ویژه ای از کانکس صنعتی می‌باشد که دارای ویژگی های خاص این دسته از کانکس صنعتی است. کانکس صنعتی نیروگاهی دارای سقف بلند ، کف مقاوم در برابر عبور و مرور مکرر و مناسب برای نصب انواع تابلو ، سوئیچینگ ، تابلوی مارشالینگ و تجهیزات لازم برای سرویس و تست تابلو می‌باشد.

از دیگر ویژگی های کانکس نیروگاهی وجود درب های ویژه برای ورود و خروج نیرو ها و تکنسین های فنی به جهت سرویس و تعمیرات دستگاه ها است. سیستم های سرمایشی برای کانکس نیروگاهی به شکل ویژه ای که درجه حرارت مناسب برای کارکرد دستگاه مناسب است نصب میگردد تا دمای داخلی کانکس صنعتی ، نیروگاهی را به دمای استاندارد برساند.

ویلامون ، پیشنهاد میکند جهت خرید کانکس صنعتی به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید .

Print Friendly, PDF & Email