کانکس سیار Mobile Conex

کانکس سیار Mobile Conex

کانکس سیار ویلامون مجهزترین کانکس سیار

کانکس سیار ویلامون برترین تولید کننده کانکس های سیار مجهز

 اگر قصد خرید کانکس سیار را دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

 

ویلامون با دارا بودن بیشترین تعداد کانکس سیار ، در کمترین زمان ممکن برای شما کانکس سیار مجهز آماده می کند.

تولید سفارشی کانکس سیار با توجه به نیاز های پروژه شما

 

در برخی پروژه های عمرانی با توجه به نیاز جابجایی مکرر کانکس های تجهیز کارگاهی و اقامتی نیاز به استفاده از کانکس سیار ملموس است. کانکس سیار گروه صنعتی ویلامون با توجه به نیاز خریدار در سایز و مشخصات سفارشی خریدار طراحی و ساخته می‌شود. استفاده از پلتفرم های متحرک سازی استاندارد برای کانکس سیار علاوه بر افزایش پایداری کانکس سیار در طول مدت زمان حرکت در جاده و یا فضای سایت خریدار مزیت هایی از جمله افزایش طول عمر کانکس سیار و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن قطعات ثابت و متحرک کانکس سیار را به همراه دارد.

پلتفرم های قابل استفاده در کانکس سیار بر حسب نیاز خریدار ، ابعاد ، وزن ، نوع شاسی (Chassis) ، نحوه ساخت ، نوع اتصالات به کار رفته و سایر مشخصات کانکس سیار انتخاب می‌گردد. عمدتا پلتفرم استفاده شده در زیر کانکس سیار از انواع استاندارد ایرانی و خارجی و متناسب با وزن کانکس سیار از انواع پلتفرم خودرویی سبک برای کانکس سیار با ابعاد کم و پلتفرم های خودرویی سنگین (کامیونت ، تریلر) برای کانکس سیار با ابعاد بالا استفاده می‌گردد.

استفاده از پلتفرم چرخدار علاوه بر ایفای نقش متحرک سازی و ایجاد انعطاف پذیری برای حمل و نقل کانکس سیار ارتفاع کف کانکس از سطح زمین را افزایش می‌دهد. این موضوع برای آن دسته از خریداران محترم که نیاز به کنترل فضا های کارگاهی خود را نیز از درون کانکس سیار را دارند مناسب می‌باشد. بالا رفتن ارتفاع کانکس سیار از سطح زمین به میزان ۶۰ الی ۱۸۰ سانتی متر (بر حسب وزن و ابعاد کانکس سیار) امکان اشراف بیشتر بر فضای کارگاه را به ارمغان می‌آورد. گروه صنعتی ویلامون همچنین برای دسترسی به کانکس سیار از بیرون در صورت سفارش خریدار اقدام به ساخت و نصب پلکان ثابت ، تاشو و متحرک می‌نماید.

برخی از کاربرد های کانکس سیار:

1-  کانکس سیار نگهبانی

2-  کانکس سیار اقامتی

3-  کانکس سیار کارگری

4-  کانکس سیار اداری

5-  کانکس سیار دفتری

6-  کانکس سیار مهندسی

7-  کانکس سیار مدیریتی

8-  کانکس سیار فروشگاهی

9-  کانکس سیار نمایشگاهی

ویلامون ، پیشنهاد میکند جهت خرید کانکس سیار به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید .

Print Friendly, PDF & Email