کانکس فروشگاهی Salesroom Conex

کانکس فروشگاهی Salesroom Conex

کانکس فروشگاهی ویلامون مجهزترین کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی ویلامون برترین تولید کننده کانکس های فروشگاهی مجهز

 اگر قصد خرید کانکس فروشگاهی را دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

 

ویلامون با دارا بودن بیشترین تعداد کانکس فروشگاهی ، در کمترین زمان ممکن برای شما کانکس فروشگاهی مجهز آماده می کند.

 

طراحی و ساخت خاص ترین کانکس فروشگاهی را به گروه صنعتی ویلامون بسپارید

 

ساخت کانکس فروشگاهی با طرح اختصاصی برند و فروشگاه شما

 

آیا به این می‌اندیشید که چرا کانکس فروشگاهی؟…

پاسخ شما در این نکته نهفته است؛ امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کاهش زمان انجام امور نیاز هرچه بیشتر به سرعت بخشیدن امور ضروری است. با استفاده از کانکس فروشگاهی شما در مدت زمان کمتر از یک ماه قادر خواهید بود فروشگاه خود را تجهیز و آماده بهره برداری نمایید. کانکس فروشگاهی ضد زلزله ، ضد سرقت و قابل جابجایی می‌باشد.

گروه صنعتی ویلامون کلیه نیاز های یک فروشگاه را برای شما از جمله انبار ، سردخانه ، کانتر ، ویترین ، درب اتوماتیک ، سیستم مانیتورینگ و دوربین مدار بسته ، شبکه دیتا ، سیستم کنترل حضور و غیاب و غیره را در کانکس فروشگاهی تعبیه می‌نماید.

امکان جابجایی کانکس فروشگاهی پس از نصب به خریدار امکان حضور در اکسپو ها و نمایشگاه ها برای فروش محصولات را می‌دهد. همچنین میتوان کانکس فروشگاهی را در هتل ها ، بیمارستان ها ، شهرک های مسکونی سازمانی ، میادین تره بار ، دانشگاه ها مدارس ، جاده ها ، سطح شهر و سایر ساختمان های اداری و دولتی نصب نمود.

کانکس فروشگاهی را می‌توان به صورت دائم و یا موقت طراحی و آماده ساخت نمود. در ساخت کانکس فروشگاهی موقت کلیه پیش بینی های لازم برای حمل کانکس فروشگاهی به دفعات انجام می‌پذیرد ، کانکس فروشگاهی موقت سازه ای مستحکم و ضد سرقت در عین دارا بودن ویژگی هایی از جمله استحکام بالای کف و مقاومت در برابر فشتر بار زیاد وارده بر کف و بدنه ها سازه ای لوکس با طراحی مدرن می‌باشد.

کانکس فروشگاهی دائم به دو صورت ساخت به شیوه Box و نصب سریع در محل و یا ساخت به شیوه Large Panel Modular و مونتاژ در محل پروژه آماده گردیده و در محل از قبل آماده شده آماده بهره برداری می‌شود. با توجه به امکان استفاده از متریال های نوین در ساخت کانکس فروشگاهی می‌توان کانکس فروشگاهی دائم مورد نیاز را به شکلی طراحی نمود که ضمن حفظ انعطاف پذیری طراحی و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ مجدد از نظر سازگاری و یکپارچگی ، کانکس فروشگاهی از ساختار “کانکس” خارج گردیده و با محیط اطراف حداکثر هماهنگی ممکن را کسب کند.

ویلامون ، پیشنهاد میکند جهت خرید کانکس فروشگاهی به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید .

Print Friendly, PDF & Email